New Page 1

CANLI YAYIN

CANLI YAYIN

BUGÜNKÜ YAYIN AKIŞI

8

İSTEK HATTI

8

Farklı Pencerede Dinle

8

Media Playerde Dinle

19

Kull. Adı

:

Şifre

:

Yeni Üye - Şifremi Unuttum

Yönetici :..
Nevşehir Radyo Mega'da Ne Tür Müzik Dinlemek İstiyorsunuz ?
Seçenekler
Pop
Arabesk
Türk Halk Müziği
Özgün Müzik
Rock
Türk Sanat Müziği
Rap
Yabancı Müzik
Nostalji
Fantazi
Tasavvuf
Metal
Alaturka
Caz

Sonuçları Göster

Nevşehir
 ANKARA  ANKARA

SELAMLAR !...

Sevgili gönül dostları, Nevşehir Radyo Mega dinleyenleri,1994 yılından bu yana 100.5 frekansından Nevşehir Merkez'de yerel bir radyo olarak yayınlarımızı devam ettiriyoruz.
Ayrıca "www.nevsehirradyomega.com" internet sitemiz sayesinde siz değerli dinleyenlerimizle koparılamaz bağlarımız oluştu.
İlginize teşekkür ediyor, site adresimizi tüm yakınlarınıza ve özellikle Yurtdışı ve Nevşehir dışındaki gurbetçilerimize ulaştırmanızı temenni ediyoruz.Çünkü Memleketinden uzak insanlar bu sayede sevdiklerine daha kolay ulaşıyorlar.
Ayrıca sitede istek vermek için lütfen sadece İSTEK HATTI'nı kullanınız diğer iletişimlerden, sistem gereği istekleriniz bizlere ulaşmıyor.ZİYARETÇİ DEFTERİ'ni de sevdiklerinize mesaj ve duyurularınız için kullanabilirsiniz.
İSTEK HATTI dışında yazılan istek mesajları maalesef gündeme alınamıyor,Ve sizlerde isteğimiz çalınmıyor diye haklı olarak sitem ediyorsunuz.
Lütfen isteklerinizi yalnızca İSTEK HATTI’na tıklayarak bırakınız.
Ayrıca her konuda bize ulaşabileceğiniz adreslerimiz’den de bize ulaşabilirsiniz.

TEL : 0 384 212 92 92 - FAKS : 0 384 212 76 77 - GSM : 0 535 558 93 96

Devamı için lütfen Detay'ı tıklayınız !...

Detay

"Namütenahi Muhabbet" Başladı, Bekleriz
İşte yavaş yavaş günü yolcu ederken, akşam enerjisine ihtiyacı olanlar için çekici bir alternatif. İnanın bu programda her an her şey olabilir. Bazen bir çığlık, bazen bir sessizlik. Bazen kahkaha, bazen bir orta kahve. Gün içinde yaşanacak ve gündemi meşgul etmeyecek ama var olan her şey burada. “Mahmut’la Namütenahi Muhabbet” hafta içi her akşam saat 19.00 ile 22.00 arasında Nevşehir Radyo Mega’da…

DEVAMI İÇİN RESMİ TIKLAYIN !...
Gecelerinize Dost, "Oyuncu"
Hafta içi her gece 22.00 ile 01.00 saatleri arasında sizleri de "Oyuncu"ya bekliyoruz. Tam 3 saat, geceyi paylaşmak için... En güzel şiirler, duygu dolu sohbetler. Hepsi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma gecelerinize renk katacak "Oyuncu"da... Oyuncu, hafta içi her gece saat 22.00’ de radyonuzda...

DEVAMI İÇİN RESMİ TIKLAYIN !...

Yılın Radyosu, Nevşehir Mega Fm
Nevşehir’de yayın hayatına başladığı günden bu yana ilkeli, halktan ve memleket yararına taraf olmayı hep göz önünde bulunduran Taraf Gazetesi, 2011 yılının öne çıkan isimlerini ödüllendirdi. “Yılın Radyosu” ödülüne “Nevşehir Mega Fm” radyosu layık görülürken, listede pek çok Nevşehir sevdalısı isim yer aldı.

DEVAMI İÇİN RESMİ TIKLAYIN !...
"Nevşehir Gazete" Yayında
Radyomuz Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Mustafa Sertbakan ve Gazeteci İlter Sağırsoy'un Genel Yayın Yönetmenliğinde www.nevsehirgazete.com haber sitesi 10 Nisan 2011 tarihinde yayın hayatına başladı. Nevşehir, Türkiye ve Dünya haberlerini bulabileceğiniz haber sitesi aradan geçen kısa sürede çokça okuyucuya ulaştı.

DEVAMI İÇİN RESMİ TIKLAYIN !...

"Arif Güven Show Time" Sizlerle
Sabahlarınıza renk katacak,neşeli kıpır kıpır bir proğram.Haftanın yedi günü sizlerle.Arif Güven'in sunumuyla kahkaha garanti... Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe, Cuma,Cumartesi ve Pazar.Bu adama tam yedi gün katlanacaksınız.Sabahları 08.00-11.00 saatlerinde ve akşamları 19.00-22.00 saatlerinde sizlerle.26 Ekim 1975 doğumlu Arif Güven." - Siz kaç yaşında olduğumu hesaplarken bende kaç yıldan beri radyoculuk yaptığımı hesaplıyorum.Yaşımdan büyük çıkıyor hesapta bi yanlışlık var belli..."

DEVAMI İÇİN RESMİ TIKLAYIN !...

"Oyun" Başladı, Sizde Katılın
Radyonuz Mega Fm’de yeni yayın dönemi ile birlikte yepyeni seslere ve yepyeni programlara yer vermeye devam ediyoruz. Erkan Keçelioğlu ile "Oyun" haftanın 7 günü Radyonuz Mega Fm’de sizlerle. Her gün saat 15.00 ile 17.00 arasında yani öğleden sonra saat 3'te 120 dakikalığına sizi de oyuna bekliyoruz. Hadi kaçırmayın...

DEVAMI İÇİN RESMİ TIKLAYIN !....

BAŞAK UNLU MAMULLER
Tüm Unlu Mamul Çeşitleri
Emniyet Karakolu Karşısı TEL : 0.384.411 40 14 GÜLŞEHİR/NEVŞEHİR

PANSA PANTOLON
" Yalçın ve Metin SERTBAKAN"
"Dört Mevsim,Yıllar Boyu Zevkinize Göre !.."
Modern Çarşı Zemin Kat Tel : 0.384.213 04 87 NEVŞEHİR
 

RADIO MEGA YENİLENDİ...

TARİH :01-05-2011

YEPYENİ SESLER,YEPYENİ PROGRAMLAR,HEPSİ RADIO MEGA'DA...

detay
Tüm
duyurular
..............................

ŞEHİR MERKEZİ
KAPADOKYA
RADYO MEGA
Sayac
Tekil (Bugün) 99
Toplam 422234
En Fazla 556
Ortalama 145
Üye Sayısı 879
Bugün Üye Olan 0

 

ANA SAYFA   |   PROGRAMLAR   |
ANA SAYFA   |     PROGRAMLAR   |   PROGRAMCILAR   |   YAYIN AKIŞI  
 
FOTO ALBÜM    |   ZİYARETÇİ DEFTERİ   |   İLETİŞİM  
___________________________________________________________________________________
desing

desing : canliyayin.org                                            2006 © RADYO MEGA - NEVŞEHİR